نحوه تغییر نویسنده در WordPress و بهترین افزونه های نویسنده

تجربه نویسنده را در یک وب سایت وردپرس با این 8 نکته و ترفند شخصی سازی کنید

اگرچه امروز وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای قدرتمند و همه کاره است که توانایی هر کاری را دارد ، اما هنوز هم عمدتاً به عنوان یک بستر وبلاگ نویسی مورد استفاده قرار می گیرد. حتی اگر یک وبلاگ فقط بخشی از وب سایت شما باشد ، حداقل باید یک نویسنده داشته باشید که مطالب جدید را بنویسد. اما شانس این است که شما نویسندگان متعددی داشته باشید که اگر این کاری است که شما می خواهید انجام دهید از وبلاگ نویسان مهمان نیز کمک بیشتری خواهد کرد..

اگر در وب سایت وردپرس خود با نویسندگان سر و کار دارید ، این طبیعی است که شما می خواهید وبلاگ را به مکانی بهتر برای آنها تبدیل کنید. به همین دلیل ، ما چندین آموزش آماده کرده ایم که در تنظیم وبلاگ وردپرس شما هنگام نوشتن به شما کمک می کند. آنچه در این راهنما یاد خواهید گرفت:

 • نحوه تغییر لینک مستقیم نویسنده پیش فرض
 • پیوند بایگانی نویسنده را به صفحه دیگری تغییر مسیر دهید
 • نویسنده پست را بدون ایجاد کاربران اضافی تغییر دهید
 • نویسندگان می توانند پست های خود را به شکلی متفاوت طراحی کنند
 • بهترین افزونه های بیوگرافی نویسنده را ببینید
 • نویسندگان ایمیل هنگام چاپ مقالاتشان
 • یک لیست برتر برتر از نویسندگان را در وبلاگ خود ایجاد کنید
 • نمایش آمار نویسنده در ویجت

همانطور که از نام آنها قبلاً مشخص است ، پیوندهای ثابت پیوندهای دائمی هستند ، یعنی URL هایی که منجر به ارسال ها ، دسته ها ، صفحات نویسنده و غیره می شوند. به راحتی می توانید ساختار اصلی پیوند لینک را در تنظیمات عمومی وردپرس تنظیم کنید ، اما اگر می خواهید یک پیوند مجدد برای صفحات نویسنده تغییر دهید ، باید کمی بیشتر به جزئیات بروید.

ممکن است دلایل مختلفی برای تغییر گویا در صفحه نمایش نویسنده پیش فرض وجود داشته باشد. فقط برای مثال ، اگر در یک وب سایت برای یک رستوران مشغول کار هستید که می خواهید سرآشپزهای شما صفحات خاص خود را داشته باشند و در آنجا قادر به نوشتن وبلاگ های شخصی باشند (در مورد غذا امیدوارم) ، می خواهید ساختار permalink را اصلاح کنید. اگر همه چیز را تنظیم کرده اید تا همراه رستوران خود باشید ، چرا “نویسنده” را به “سرآشپز” تغییر نمی دهید?

نه تنها این امر بسیار حرفه ای تر به نظر می رسد ، بلکه در واقع ممکن است به شما در سئو کمک کند و نتایج جستجوی بسیار مناسب تری را برای بازدید کنندگان بالقوه خود بازگرداند..

شما ممکن است یک دلیل کاملاً متفاوت برای تغییر شل و ول پایه داشته باشید ، اما ما با سرآشپزهای خود می چسبیم (بله ، ما هنگام نوشتن این مطلب گرسنه بودیم و ما همیشه در مورد آشپزخانه تقریباً فکر می کنیم) تا بتوانیم به شما نشان دهیم چگونه تغییر عملکرد:

تغییر مجدد پیوند نویسنده پیش فرض:

 1. پرونده function.php خود را باز کنید
 2. موارد زیر را کپی و جای گذاری کنید:
 3. تابع custom_author_base ()
  جهانی wp_rewrite؛
  $ author_slug = 'سرآشپز'؛ // این را به هر آنچه می خواهید تغییر دهید
  $ wp_rewrite-> author_base = $ author_slug؛
  }
  add_action ('init'، 'custom_author_base')؛
 4. $ author_slug را به هر آنچه که می خواهید بجای “نویسنده” در صفحات شخصی تغییر دهید ، تغییر دهید
 5. ذخیره تغییرات
 6. هدایت به تنظیمات -> پیوندهای ثابت
 7. روی “ذخیره تغییرات” بدون ایجاد تغییر در صفحه تنظیمات کلیک کنید

آآند ، شما انجام داده اید! اکنون می توانید با استفاده از پیوندهای ثابت جدید به صفحه بروید.

به دنبال مثال ما ، پیوند مجدد نویسندگان جدید چیزی شبیه به این است: http://www.firstsiteguide.com/chef/gordon.

به طور پیش فرض ، WordPress پست های شما را بایگانی کرده و آنها را توسط نویسندگان سازماندهی می کند. در یک محیط چند نویسنده ، این می تواند بسیار مفید باشد – با کلیک کردن بر روی نام نویسنده که معمولاً در قسمت بالا یا انتهای پست مشاهده می شود ، شما به صفحه بایگانی هدایت می شوید که لیست های ارسال شده توسط آن شخص را نشان می دهد.

اما اگر شما یک نویسنده مجرد باشید چه؟ این بدان معناست که پیوندی به صفحه بایگانی شما منجر به همان بلاگویی می شود که در صفحه اصلی یا صفحه وبلاگ خود دارید (بسته به نوع سازمان سایت شما) و این معنی ندارد. درعوض ، ممکن است بخواهید کاربران خود را به صفحه دیگری هدایت کنید – به عنوان مثال صفحه “درباره من” که در آن می توانید به بازدید کنندگان خود درباره خودتان اطلاعات بیشتری بدهید یا اطلاعات اضافی در مورد پست ها ، مشاغل یا هر آنچه می خواهید ارائه دهید..

با چند خط کد می توانید به راحتی این کار را انجام دهید:

 1. پرونده توابع.php را باز کنید
 2. عملکرد زیر را کپی و جایگذاری کنید:
 3. add_filter ('author_link'، 'redirect_link')؛
  تابع redirect_link ()
  home_url ("درباره-ما")؛
  }
 4. صفحه را در 4 تغییر دهیدهفتم خط به هر صفحه ای که می خواهید
 5. ذخیره تغییرات

و این همه وجود دارد بعد از اینکه تغییرات را ذخیره کردید, هرکسی که روی پیوند نام نویسنده کلیک کند به صفحه ای که در کد مشخص کرده اید هدایت می شود. در مثال ما به شما هدایت می شوید http://www.firstsiteguide.com/about-us.

در حالی که با کلیک بر روی پیوند بایگانی نویسنده (نام نویسنده) ، این روش شما را به صفحه جدید هدایت می کند ، وارد کردن آدرس اینترنتی کامل هنوز شما را به صفحات بایگانی پیش فرض سوق می دهد. اگر به صورت دستی به آن بروید www.yourdomain.com/archive/john به عنوان مثال ، پیوند همه پست های جان را نشان می دهد. اگر هنوز می خواهید صفحات بایگانی خود را در دسترس داشته باشید یا می توانید کل URL را تغییر مسیر دهید ، می توانید آن را ترک کنید.

نویسنده پست را بدون ایجاد کاربران اضافی تغییر دهید

وقتی نوبت به نوشتن مقالات جدید می رسد ، بیشتر افراد با نوشتن انحصار خود به خود شروع می کنند. احتمالاً چند ماه قبل از تصمیم گیری وجود نخواهد داشت تا مؤلفان دیگری را استخدام كنید كه در ایجاد مطالب جالب برای وب سایت به آنها كمك خواهد كرد. مهم نیست که شما یک نویسنده وفادار داشته باشید یا ده ها همکار که بیش از یک قطعه را نوشتند ، احتمالاً برای همه آنها حساب کاربری ایجاد کرده اید و به آنها اجازه داده اید تا مطالب خود را مستقیماً در پست ها و صفحه ها وارد کنند.

گاهی اوقات ، به مقاله ای نیاز خواهید داشت که نویسندگان شما قادر به نوشتن آن نخواهند بود. به عنوان مثال ، ممکن است شما یک پست حمایت مالی داشته باشید که می تواند به شما در درآمدزایی کمک کند ، برای این کار می خواهید نویسنده دیگری داشته باشید. همچنین مواقعی وجود خواهد داشت که شخص فقط نیاز به ارسال یک مقاله در سایت شما داشته باشد.

در این صورت ، نیازی به ایجاد آن حسابهای اضافی وردپرس فقط برای نمایش پست نیست. درعوض ، می توانید خود یا یکی از نامهای نویسنده را رونویسی کنید و نام جدید را فقط در همان پست تنها نشان دهید. اگر می خواهید کنترل بیشتری بر روی آن داشته باشید ، به افزونه نگاهی بیندازید که به شما امکان می دهد نویسندگان مهمان را مدیریت کنید و نویسندگان متعددی را به یک مقاله اختصاص دهید.

عملکرد را آماده کنید:

برای انجام این کار ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید فیلدهای سفارشی را هک کرده و نویسنده را با کلیک روی دکمه ماوس رونویسی کنید:

 1. بازکردن توابع.php
 2. کد زیر را کپی و جایگذاری کنید:
 3. add_filter ('the_author'، 'guest_author_name')؛
  add_filter ('get_the_author_display_name'، 'guest_author_name')؛
  
  تابع guest_author_name (نام $) {
  پست جهانی $؛
  $ author = get_post_meta ($ post-> شناسه ، "نویسنده" ، درست)؛
  اگر (نویسنده $)
  $ name = $ نویسنده؛
  نام $ بازگشت؛
  }
 4. ذخیره تغییرات

نویسنده را از طریق زمینه های سفارشی تغییر دهید:

پس از ایجاد تغییرات در پرونده ، شما آماده هستید تا نویسنده پست های خاص را تغییر دهید. همانطور که قبلاً به آن اشاره کردیم ، این کار با اضافه کردن یک قسمت سفارشی به پست انجام می شود:

 1. پستی را که می خواهید نویسنده را تغییر دهید باز کنید
 2. به قسمتهای سفارشی بروید
 3. یک فیلد جدید اضافه کنید و آن را “نویسنده” بنویسید.
 4. نام نویسنده را در قسمت مقدار تایپ کنید
 5. ذخیره تغییرات

نویسنده را از طریق زمینه های سفارشی تغییر دهید

پس از زدن دکمه به روزرسانی یا انتشار مطلب ، این عملکرد برای قسمت سفارشی بررسی می کند و در صورت یافتن ، عملکرد به طور خودکار نام نویسنده را به یکی از قسمت های مقدار تغییر می دهد.

کاملا یک هک مفید نیست ، اینگونه نبود?

نویسندگان می توانند پست های خود را به شکلی متفاوت طراحی کنند

هنگام مرور در وب سایت های مختلف ، ممکن است با وب سایت هایی مواجه شوید که دارای پست های متفاوت است. در حالی که پست ها می توانند بر اساس شرایط مختلف طراحی شوند (به عنوان مثال ، می توانید ظاهر جدیدترین پست را در بلاگرول خود تغییر دهید) ، یک روش محبوب برای یک ظاهر طراحی پست های شما مبتنی بر نویسندگان است.

در بعضی از وب سایتها ، شاید دیده اید که هر نویسنده دارای رنگ ارسال ، باند مختلف یا رنگ پیوند متفاوت است. در یک محیط چند نویسنده ، این ممکن است یک ایده خوب باشد.

خوانندگان شما ممکن است پست های نویسندگان مورد علاقه خود را راحت تر پیدا کنند و اگر بیش از اندازه سبک را اغراق نکنید همه چیز می توانند واقعاً عالی به نظر برسند؛ شما نمی خواهید که وبلاگ شما مانند یک سیرک به نظر برسد … اوه ، خوب ، ما کی هستیم که داوری کنیم ، شما می توانید هر کاری که می خواهید انجام دهید ، البته.

به همین دلیل ، ما قصد نداریم به ارسال پست های شما بپردازیم ، اما در چند سطر بعدی ، ما قصد داریم کدی را به شما نشان دهیم که سبک ها را برای شما اجرا می کند. بیایید شروع کنیم.

قبل از اینکه بتوانید پستها را به شکلی دیگر سبک کنید ، باید به WordPress خود بگویید تا نامهای نویسنده را پیدا کند.

یافتن نام نویسندگان:

 1. پرونده index.php یا مواردی را که حاوی حلقه است باز کنید
 2. قبل از حلقه ، باید این خط کد را وارد کنید:
 3. 
  
 4. ذخیره تغییرات

اکنون ، وردپرس می داند چگونه اسم نویسنده را بخواند و شما برای مرحله بعدی آماده هستید. بعد از ایجاد متغیر $ نویسنده و به وردپرس گفتید که نام نویسنده را در آن قرار دهید (نامی که در این متغیر قرار می گیرد نامی است که می تواند در تنظیمات نمایه کاربر تغییر یابد) ، باید متغیر را در کد post_class قرار دهید..

این کد باید در حلقه وارد شود:

 1. پرونده index.php یا پرونده ای را که در مراحل قبلی از آن استفاده کرده اید باز کنید
 2. عنصر DIV را که شامل شناسه پست است به خودی خود بیابید و آن خط را با موارد زیر جایگزین کنید:
 3. >
 4. ذخیره تغییرات

خوب ، شما در حال آماده سازی چمنزار برای پست های یک ظاهر طراحی شده برای نویسندگان خود هستید و قسمت جالب آن می تواند شروع شود. زمان آن است که پرونده CSS خود را باز کنید و قوانین CSS را برای هر کاربر تعریف کنید. اگر به خاطر دارید ، ما به WordPress گفتیم که نام نویسنده را پیدا کنید و از آن به عنوان کلاس استفاده کنید. این بدان معناست که باید کلاسهای خود را بر این اساس نامگذاری کنید. مراقب باشید – نامهای اول حساس به مورد هستند بنابراین “جان” همان “جان” نخواهد بود.

اگر اسامی را آماده کرده اید ، می توانید ادامه دهید.

پست های سبک:

 1. پرونده style.css را باز کنید
 2. کلاسهای جدید را با نام های اول کاربر اضافه کنید. به عنوان مثال ، اگر دو نویسنده ، جان و جنیفر دارید ، کد CSS مانند این است:
 3. .جان {
  رنگ آبی؛
  }
  .جنیفر {
  رنگ: قرمز؛
  }
 4. با یک ظاهر طراحی شده خود بازی کنید. در این مثال ، ما برای پست آنها رنگ را تغییر داده ایم ، اما همانطور که باید از قبل بدانید ، CSS ابزاری بسیار قدرتمند است که به شما امکان می دهد هر کاری را انجام دهید – از تغییر رنگ ها و اندازه ها تا حتی متحرک سازی اشیاء.
 5. ذخیره تغییرات

خودشه. اکنون می توانید blogroll خود را بارگیری کرده و ببینید که چگونه تغییرات اعمال می شوند. لطفا پست و زمان و سبک خود را به زیبایی ببندید … اوه ، ما دوباره به اینجا می رویم. می توانید پست های خود را به شکلی که دوست دارید سبک کنید (اما لطفا آنها را زیبا کنید).

بهترین افزونه های بیوگرافی نویسنده برای وردپرس

در پایان تقریباً هر وبلاگی که پیدا کرده اید ، احتمالاً متوجه شده اید که اطلاعات کوتاه درباره نویسنده وجود دارد. اطلاعات معمولاً در یک جعبه ساده ارائه می شود که در آن یک تصویر ، نام و مشخصات شخصی چند ارائه می شود.

با قرار دادن شرح حال نویسنده در مقاله ، با بازدید کنندگان خود در ارتباط می باشید و به آنها فرصتی می دهید که حداقل درباره شخصی که مقاله را نوشت ، اطلاعاتی کسب کنند. به آنها فرصتی می دهید تا با نویسنده ارتباط برقرار کنند و درک بهتری از مطالب داشته باشند.

نه تنها که؛ افزونه های بیوگرافی نویسنده می تواند به بازدید کنندگان شما اجازه دهد تمام مقالات نوشته شده توسط یک شخص خاص را پیدا کنند و از طریق پست الکترونیکی یا شبکه های اجتماعی با وی تماس بگیرند.

مهم نیست که دلایل قرار دادن یکی از افزونه های زندگی نامه نویسنده در وب سایت شما چیست ، در این مقاله ما می خواهیم برخی از بهترین برنامه های افزودنی را به شما نشان دهیم که به شما در انجام این کار کمک می کند.

نویسنده سکسی بیوگرافی

قیمت: رایگان
نسخه ی نمایشی

نویسنده سکسی بیوگرافی

بیایید این لیست را با یک افزونه رایگان شروع کنیم که مطمئناً شما را با نام خود جذب می کند – چه کسی نمی خواهد یک نویسنده نویسنده سکسی برای خود بخواهد؟ افزونه جعبه ای را ایجاد می کند که از یک یا چندین نویسنده پشتیبانی می کند. پاسخگو است به این معنی که دیگر لازم نیست نگران تغییر اندازه صفحه نمایش بیوگرافی خود باشید. این افزونه می تواند تا پنج نماد رسانه اجتماعی را نشان دهد که می تواند به صفحات Facebook نویسنده و بسیاری از سایتهای رسانه های اجتماعی دیگر که می توانید انتخاب کنید ، پیوند یابد.

نویسنده سکسی بیو به شما امکان می دهد بسیاری از ویژگی های آن را شخصی سازی کنید تا بتوانید اندازه آیکون های گراورات ، اندازه و رنگ و رنگ ، پس زمینه و موارد دیگر را تغییر دهید. هنگامی که جعبه بیوگرافی خود را ایجاد کردید ، یک کد کوتاه دریافت می کنید که می توانید در هر مکانی که می خواهید زندگی نامه سکسی خود را نشان دهید ، قرار دهید..

 • حداکثر 5 نماد شبکه اجتماعی
 • پاسخگو
 • قابل تنظیم

جالبترین جعبه نویسنده

قیمت: 18 دلار
نسخه ی نمایشی

جالبترین نویسنده بیوگرافی

این افزونه پریمیوم برای کسانی از شما که می خواهید کنترل بیشتری در زندگی نامه نویسنده خود داشته باشید ، یک انتخاب عالی است. این که آیا شما نیاز به نمایش زندگی نامه خود دارید یا بیش از یک نویسنده دارید ، این افزونه تحت پوشش قرار می گیرد. به نظر می رسد خوب و این برنامه می تواند ابزارک های مختلفی را نمایش دهد که به شما امکان ارتباط با مخاطب را می دهد و تبدیل ها را افزایش می دهد. در میان زبانه بیوگرافی و چندین نماد شبکه اجتماعی که می توانید در جعبه قرار دهید ، می توانید آخرین ارسال های نویسنده و یک HTML سفارشی را اضافه کنید که می توانید با نیاز خود تنظیم کنید..

این افزونه با یک جمع کننده رنگ همراه است تا بتوانید ویدجت های خود را رنگی کنید. این کار به صورت خودکار انجام می شود و این بدان معنی است که شما فقط باید مکان مورد نظر خود را انتخاب کنید (برای مثال ، قبل یا بعد از یک پست / صفحه). یک جعبه نویسنده خوراک RSS وجود دارد ، این افزونه ترجمه و شبکیه آماده است ، دارای پست های نویسنده تصادفی برای ابزارک ها ، بار تنبل و موارد دیگر است..

 • ابزارک های مختلف قابل تنظیم
 • نمادهای شبکه اجتماعی
 • برگه HTML سفارشی

جعبه نویسنده ساده

قیمت: رایگان

جعبه نویسنده ساده

با خواندن نام آن می توانید تصویری از این افزونه تهیه کنید – این ساده ، تمیز و آسان برای استفاده است. برای کسانی از شما که به یک افزونه بیوگرافی نیاز زیادی ندارید, افزونه نویسنده ساده می تواند یک انتخاب عالی باشد. این جعبه بیو نویسنده شیک و مدرن را ایجاد می کند که در آن می توانید عکس نویسنده (گراوار) ، 30 آیکون شبکه اجتماعی را انتخاب کنید و البته مکانی برای زندگی نامه کوتاه خود را انتخاب کنید..

این افزونه پاسخگو است که یک چیز عالی برای سایت موبایل شما است و می توانید جلوه ای را تنظیم کنید که باعث شود جعبه روی ماوس بچرخد. این افزونه قابل تنظیم است ، بنابراین می توانید آن را به راحتی بخشی از موضوع خود قرار دهید ، اما باید بدانید که فقط در انتهای هر مقاله قرار می گیرد – گزینه ای وجود ندارد که جعبه بالای پست خود یا یک نوار کناری درج شود. / بالا و پایین صفحه به عنوان ویجت.

 • ساده ، شیک و مدرن
 • پاسخگو و قابل تنظیم است
 • فقط در انتهای یک پست / صفحه نمایش داده می شود

نویسندگان ایمیل هنگام چاپ مقالاتشان

وقتی مدیر یا نویسنده ای هستید که این فرصت را دارید که پست های خود را منتشر کنید ، به هیچ گونه اعلان اضافی در مورد آن احتیاج ندارید – شما فقط پست خود را منتشر کرده اید ، درست است؟ اما اگر نویسنده / مشارکت کننده ای بدون آن امتیازات هستید و مدام وارد سایت وردپرس نشده اید ، بنابراین نمی توانید وضعیت پست های خود را ببینید ، خوشحال می شوید که پیام خود را دریافت کنید که سرانجام پست شما زندگی می کند.

به جای فکر کردن در مورد ارسال پیام خصوصی به نویسنده ای که متن آن تأیید شده است یا خوانده شده به اثبات رسیده است ، می توانید کل مراحل را به صورت خودکار انجام دهید.

افزونه های بی شماری وجود دارند که می توانند به شما در کنترل آن کمک کنند ، اما در این آموزش کوتاه ، ما قصد داریم یک عملکرد ساده را به شما نشان دهیم که به جای شما ایمیل ارسال می کند.

بدون هیچ شرط اضافی ، اجازه دهید یک کار ساده ایجاد کنیم که نویسنده پست ، ایمیل وی ، عنوان پست را پیدا کند و بعد از انتشار پست الکترونیکی نامه را ارسال کند:

 1. بازکردن توابع.php
 2. کپی و چسباندن کد:
 3. عملکرد wpr_authorNotification ($ post_id) {
  $ post = get_post ($ post_id)؛
  $ author = get_userdata ($ post-> post_author)؛
  $ پیام = "
  سلام آنجا ". $ author-> display_name.",
  پست شما ، ". $ post-> post_title." به تازگی منتشر شده است. هم اکنون می توانید از متن مورد نظر خود بازدید کرده و از استفاده از آن در سایت لذت ببرید! "؛
  wp_mail ($ author-> user_email ، "مقاله شما منتشر شده است" ، $ پیام)؛
  }
  
  add_action ('publ_post' ، 'wpr_authorNotification')؛
 4. متن پیام را تغییر دهید
 5. ذخیره تغییرات

اگر نمی خواهید هرکسی درباره پست به شما اطلاع داده شود ، می توانید نقش کاربر را بررسی کنید و کد را فقط در صورتی اجرا کنید که مثلاً نویسنده پست دارای نقش مشارکت کننده یا یک نام کاربری خاص باشد.

به عنوان مثال ، می توانید ایمیلی را ارسال کنید که فقط کاربر در مورد پست به کاربر اطلاع دهد:

if ($ نویسنده = 'جان') {
add_action ('publ_post' ، 'wpr_authorNotification')؛
}

اگر می خواهید کنترل بیشتری در زمینه اطلاع رسانی به کاربران خود داشته باشید ، ببینید که چگونه با استفاده از افزونه به طور خودکار اعضا را از ارسال های جدید خود مطلع کنید. در کنار آن ، می توانید به وردپرس اجازه دهید هرگونه تغییر در پست را به شما اطلاع دهد.

یک لیست برتر برتر از نویسندگان را در وبلاگ خود ایجاد کنید

وقتی چندین نویسنده در یک وب سایت وجود دارد ، مهم است که به افراد اجازه دهید مقاله های مختلفی را که توسط نویسندگان مختلف نوشته شده است ، مرور کنند. به همین دلیل WordPress قبلاً این ویژگی را دارد که بایگانی پست را برای هر نویسنده مرتب می کند.

در این آموزش کوتاه ، ما می خواهیم با نمایش لیست ساده در نوار کناری ، به شما نشان دهیم که یک لیست برتر از نویسندگان ایجاد کنید..

بعضی اوقات ، شما می خواهید یک لیست برتر از نام نویسندگان ایجاد کنید و آن را در نوار کناری نشان دهید. مطمئناً شما با شمارش پست های نویسندگان یا مرتب سازی آنها به صورت الفبایی ، این کار را به صورت دستی انجام نخواهید داد. خوشبختانه ، WordPress آماده مرتب سازی نویسندگان در سایت شما است و این بدان معنی است که شما در ایجاد لیست مشکلی نخواهید داشت. عملکرد اصلی اینگونه به نظر می رسد:

اگر از این عملکرد استفاده کنید ، به طور پیش فرض وردپرس همه نویسندگان را نمایش داده و آنها را بر اساس نام آنها مرتب می کند. اگر می خواهید لیستی از همه نویسندگانی که در سایت شما کار می کنند نمایش داده شود ، می تواند به اندازه کافی خوب باشد ، اما اگر می خواهید آنها را به گونه دیگری مرتب کنید ، چه می شود؟ شاید بخواهید نویسندگان را با بیشترین پست نشان دهید یا آنها را از طریق آدرس ایمیل در صفحه تماس سفارش دهید?

لیست برتر نویسنده

در این حالت ، شما می خواهید روی متغیر $ args تمرکز کنید که مجموعه ای از پارامترهایی را ذخیره می کند که می توانید به راحتی تغییر دهید. اگر می خواهید در مورد عملکرد و کلیه پارامترها بیشتر بدانید ، باید به صفحه وردپرس Codex اختصاص داده شده مراجعه کنید عملکرد wp_list_authors.

لیست برتر نویسندگان را ایجاد کنید:

در سطرهای زیر ، ما قصد داریم تا به شما نشان بدهیم تابع که نویسندگان را با تعداد ارسال خود مرتب می کنند و فقط 10 مورد برتر را نشان می دهد:

 1. باز کردن نوار کناری.php
 2. عملکرد زیر را کپی و جایگذاری کنید:
 3. 'post_count',
  'order' => 'DESC',
  'number' => '10',
  'optioncount' => درست است,
  'show_fullname' => نادرست,
  )؛
  wp_list_authors ($ آرگومان)؛
  ?>
 4. ذخیره تغییرات

اگر به صفحه WordPress Codex نگاهی بیندازید ، سایر پارامترهای دیگر را که می توانید در آرایه استفاده کنید ، مشاهده کرده اید. با اضافه کردن هر پارامتر در آرایه ، می توانید نحوه مرتب سازی عملکرد نویسندگان خود را تغییر دهید. با این پارامترها راحت بازی کنید و تماشا کنید که لیست برتر چگونه تغییر می کند.

اگر تغییری انجام نداده باشید ، این تابع 10 نویسنده برتر (به ترتیب تعداد ارسال آنها) را به ترتیب نزولی نشان می دهد و تعداد پست های موجود در کنار نام هر نویسنده را نشان می دهد. همچنین ، نام نویسنده به طور خودکار به صفحه بایگانی شخصی آن نویسنده مرتبط می شود که لیست های ارسال شده توسط آن شخص را نشان می دهد. چقدر باحاله?

اگرچه این لیست برتر می تواند در نوار کناری شما به نظر برسد ، به بازدید کنندگان جدید شما کمک می کند نویسندگانی را که بیشترین سهم را در وب سایت شما دارند پیدا کنند. از طرف دیگر ، این لیست برتر ممکن است رقابت سالم بین نویسندگان را آغاز کند و می تواند مانند یک بازی عمل کند که در آن تنها کسانی که بیشترین مقاله را دارند می توانند در جمع ده کشور برتر قرار بگیرند. اگر فقط دو مقاله کوتاه بودید تا در صدر قرار بگیرید ، این کار را نمی کنید که کمی بیشتر سخت کار کنید تا نام خود را در بالا قرار دهید?

نمایش آمار نویسنده در ویجت

وقتی بیش از چند نویسنده وجود دارند که برای سایت شما می نویسند ، مسائل بسیار جالب تر می شوند. نه تنها این که شما می خواهید تعداد قابل توجهی در تعداد مقاله ها داشته باشید بلکه مخاطبان گسترده تری را نیز به سایت خود جذب خواهید کرد و موضوع را از دیدگاه های مختلف پوشش می دهید.

در حالی که نویسندگان شما با جدیت می نویسند ، می توانید با نشان دادن آمار آنها در ویجت ، اعتبار بیشتری به آنها بدهید. به جای اضافه کردن جعبه نویسنده در پایین هر پست ، می توانید نماد نویسندگان ، تعداد پستهایی که وی تاکنون نوشت ، تعداد بازدید در هر پست و غیره را نشان دهید..

برای کمک به شما در این زمینه ، ما می خواهیم یک افزونه عالی را به شما نشان دهیم که در عرض چند دقیقه تنظیم می شود.

ویجت آماری نویسنده و ارسال

قیمت: رایگان

ابزارک های آماری نویسنده و ارسال

این افزونه رایگان با نام نویسنده و ابزارک آمار ارسال می شود و می توان آن را به راحتی از مخزن افزونه وردپرس نصب کرد:

 1. هدایت به افزونه ها -> افزودن جدید
 2. جستجوی “نویسنده و ارسال ابزارک آمار”
 3. افزونه را نصب و فعال کنید
 4. هدایت به ظاهر -> ابزارک

تنها کاری که اکنون باید انجام دهید این است که یکی از ابزارک های تازه نصب شده را انتخاب کرده و آنها را روی قسمت ویجت خود رها کنید.

ابزارک ها:

در نسخه رایگان ، ابزارک های زیر را دریافت می کنید:

 • کاربران فعال – لیستی از نویسندگان فعال در سایت شما را نشان می دهد. این نام های نام کاربری را با پیوندی به پروفایل آنها فهرست می کند و تعداد پست های منتشر شده را نشان می دهد
 • لیست نویسندگان محبوب – لیستی از محبوب ترین نویسندگان در سایت شما را نشان می دهد و تعداد ارسال و نظر را در کنار نام نویسندگان اضافه می کند. شما می توانید فاصله زمانی را انتخاب کنید که پستها از آن انتخاب می شوند
 • پست های محبوب – لیستی از محبوب ترین پست ها را نشان می دهد. ویجت پست های شما را نشان می دهد و یک تعداد نمایش در کنار آنها اضافه می کند. این امکان را به شما می دهد تا فاصله زمانی را انتخاب کنید که پست ها از آن انتخاب می شوند
 • لیست پیام های محبوب – لیستی از محبوب ترین پست ها را نشان می دهد ، و در کنار تعداد مشاهده قبلی که قبلاً ذکر شد ، تعداد نظر را نیز نشان می دهد. می توانید پست ها را از 7 ، 30 ، 90 و 365 روز گذشته نشان دهید
 • نویسنده و ارسال آمار – لیستی از نویسندگان و همه پست های آنها را نشان می دهد

همه ابزارک ها می توانند نام خود را تغییر دهند و می توانند در اطراف نوار کناری و / یا پاورقی شما (بسته به موضوع شما) بکشند. همچنین ، هر ویجت مجموعه ای از گزینه های خاص خود را دارد که به شما امکان می دهد علاوه بر این ، آمار نویسنده و ارسال را نیز سفارشی کنید. شما حتی می توانید سبک CSS خود را اضافه کنید تا ظاهر ابزارک ها را تغییر دهید و توابع و کد کوتاه برای استفاده از آنها در پست ها و صفحات روزمره شما وجود دارد..

اگر همه این موارد برای شما کافی نباشد ، این افزونه می تواند به نسخه PRO اضافه شود که قیمت آن 14 – 55 دلار است و تعدادی از آمارهای گرافیکی مختلف را به داشبورد شما اضافه می کند. نسخه PRO همچنین با کدهای کوتاه جدید همراه است که به شما امکان می دهد آمارهای دیگری را درباره نویسندگان و پست های خود نشان دهید.

بسته بندی کردن

اگر یک وبلاگ دارید ، نمی توانید بدون داشتن حداقل یک نویسنده فعال ، آن را با موفقیت اجرا کنید. از آنجا که احتمالاً بیش از یک نویسنده خواهید داشت ، وقت بگذارید و تجربه آنها را تا حد امکان عالی کنید. امیدواریم این نکات و ترفندها در این زمینه به شما کمک کند.

این مطلب در وردپرس ارسال شده است. لینک ثابت را علامت گذاری کنید.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Liked Liked