Parim veebivormi- ja uuringutööriist 2020

Veebivormid ja küsitlustööriistad on parim viis oma klientidega veebis otseühenduseks. Nende kahe ainulaadse suhtluskanali kaudu saate koguda oma veebisaidi jaoks väärtuslikku klienditeavet ja teostatavat klientide tagasisidet. Just sellepärast on “tee ise” veebivorm ja küsitlusriistad tänapäeval nii populaarseks.

Oluline on märkida, et kõik need tööriistad on erinevad selle poolest, kui lihtsad need on, mida funktsionaalsust nad pakuvad ja milline näeb välja vorm ja küsitlus lõpus. Seetõttu on oluline leida just see, mis sobib teie vajadustega ning et teie kliendid oleksid atraktiivsed ja hõlpsasti kasutatavad.

Mis on veebivormid ja -küsitlused?

Küljepildi nööpnõelad

Veebivormid võivad olla terved veebilehed või kasutada neid teie sihtlehe elemendina. Neid leidub tavaliselt maandumis- ja kontaktlehtedel ning need võimaldavad kasutajatel sisestada nõutavad andmed ja edastada need andmed teile e-posti teel. Neid saab kasutada ka selleks, et võimaldada kasutajatel vormi esitamisel juurde pääseda spetsiaalsele sisule, näiteks tasuta juhend, e-raamat või e-uudiskirja tellimine..

Veebiküsitlused on vanade koolide näost näkku ja telefoniküsitluste nooremad sugulased. Põhimõtteliselt on nad endiselt samad – neid kasutatakse kliendi arvamuse kogumiseks mingis konkreetses küsimuses või muud tüüpi teabe kohta. Põhimõtteliselt on see veebipõhine küsimustik, mille teie sihtrühm saab täita liikvel olles või oma kodu mugavuse huvides.

Miks vajate veebivormi ja küsitlusriistu??

Nagu näete, on veebivormidel ja küsitlusriistadel ainulaadne võime avada teie ettevõte pidevale tagasisidele. Aga miks vajate tööriistu? Vormide ja küsitluste koostamiseks peate teadma, kuidas kodeerida.

Põhinõuded nägusa veebivormi loomiseks on HTML, CSS, Bootstrap ja PHP tundmine. Veebiküsitluste jaoks peate lisama andmebaaside haldamise teadmised.

Veebivorm ja küsitlustööriistad seevastu ei nõua mingeid varasemaid tehnilisi ega kodeerimisega seotud teadmisi. Neid kasutades saate mõne minutiga luua täiesti funktsionaalsed ja nägusad veebivormid ja uuringud.

Kõige populaarsemate veebivormide ja küsitlusriistade loetelu

Veebivormid ja -küsitlused on üsna kasulikud, kui soovite paluda oma klientidel jätta isiklik teave maha või anda neile väärtuslikku tagasisidet. Siit leiate loetelu parimatest veebivormidest ja küsitlusriistadest, mida saab kasutada võimsate vormide ja küsitluste tegemiseks.

SurveyMonkey

SurveyMonkey

SurveyMonkey on veebipõhine küsitlustarkvara, mis aitab teil luua ja juhtida professionaalseid veebiküsitlusi. See on väga võimas ja tuntud veebipõhine rakendus.

Vormiülesanne

Vormiülesanne

Formstack on hõlpsasti kasutatav veebivormide koostaja, mis võimaldab teil luua ja brändida vorme ilma kodeerimiseta.

Külastage Formstacki
TypeForm

TypeForm

Tüüpvorm on veebipõhine platvorm teabe kogumiseks ja jagamiseks vestluslikul, inimlikul viisil. Tüüpvormiga saate luua huvitavaid ja jutukas olevaid veebivorme, uuringuid, viktorine, sihtlehti ja palju muud.

Google'i vormid

Google’i vormid

Google Forms on tasuta teenus, mida saate kasutada veebiküsitluste ja viktoriinide loomiseks ning teistele inimestele saatmiseks.

QuickTapSurvey

QuickTapSurvey

QuickTapSurvey on ainus küsitlusplatvorm, mis võimaldab teil andmeid koguda ükskõik kuhu, isegi offline, sõltumata sellest, kas peate andmeid koguma isiklikult või saatma uuringuid veebis.

Kliendi südamelöök

Kliendi südamelöök

Client Heartbeat on klientide tagasiside ja uuringuhalduslahendus, mis võimaldab teil oma klientide jaoks uuringuid reguleerida ja automatiseerida

SurveyGizmo

SurveyGizmo

SurveyGizmo on veebipõhine küsitlus- ja vormitarkvara, mis aitab ärispetsialistidel ja teadlastel vastata nende kõige olulisematele küsimustele.

Jälgige

Jälgige

Survicate on tööriist, mis aitab ettevõtete omanikel ja turundajatel oma veebisaidi vidinate abil tuvastada klientide suundumusi, käitumist ja muud, mis toimivad uuringu tööriistadena, mis aitavad kasutajatel hallata lühiküsitlusi ja koguda tarbijate tagasisidet veebisaidi, selle toodete ja teenuste kohta.

Külastage Survicate
Polldaddy

Polldaddy

PollDaddy on teenus, mis pakub ajaveebide, veebisaitide ja sotsiaalsete võrgustike küsitlusvidinaid.

Formsite

Formsite

Formsite on teenus, mis võimaldab mittetehnilistel kasutajatel luua professionaalse kvaliteediga veebivorme ja -vaatlusi ilma HTML-i või kodeerimiseta.

GetSiteControl

GetSiteControl

GetSiteControl on freemium-tööriist, mis aitab kirjastajatel plii genereerimist ja kasutajate kaasamist. See sisaldab ühe pistikprogrammiga 7 tegevusele kutsuvat vidinat.

HubSpoti vormid

HubSpoti vormid

HubSpoti vabavormide koostaja aitab teil anonüümsete veebisaidi külastajate vaevata teisendada müügivihjeteks. Kõik, kes täidavad teie vormi, suunatakse automaatselt HubSpot CRM-i, mis on samuti tasuta. Suhteid selle inimesega saate veelgi hallata, määrates meeldetuletusülesanded, helistades neile või saates neile isikupärastatud e-posti aadressi.

Külastage HubSpoti vorme
formplus logo

Formplus

Formplus on veebirakendus, mis aitab kasutajatel luua lihtsate võimsate funktsioonidega veebivorme. Mittetehnilised kasutajad saavad luua vorme tingimusliku loogika, makseintegratsioonide, allkirjade kogumise väljade, andmete kordamise ja analüütika abil. Vorme saab täita nii võrguühenduseta kui ka SMS-i teel.

SGS logo

SoGoSurvey

SoGoSurvey on tagasisidehaldusplatvorm, mis aitab klientidel parandada kliendikogemust, koguda toote tagasisidet ja kasvatada töötajate kaasatust.

Vastuse logo

Vastused

Vastused – tagasiside muutmine müügiks. ResponseSuite kasutab uuringute arukust, et saada rohkem kliente sagedamini teie tooteid ostma.

jotformi logo

JotForm mobiilivormid

JotForm Mobile Forms on veebivormide koostaja, mis võimaldab teil vorme ja küsitlusi täita isegi võrguühenduseta. Saate vorme kohandada, lisades täpsemad vormiväljad ja määrates loodud vormid tiimikaaslastele vaevatu koostöö jaoks.

sööda logo

Söötja

Feedier on tagasiside tööriist, mis eristub konkurentidest omnikanalise lähenemise, väga atraktiivse ja mängulise kasutajakogemuse ning võimega anda tagasisidet tagasiside valmimisel.

Külastage Feedieri
leadquizzes logo

LeadQuizzes

LeadQuizzes on veebipõhine uuringute ja viktoriinide moodustamise tööriist, mis võimaldab teil suurendada müügivihjete kogumist ja õppida rohkem tundma oma vaatajaskonda. Ükskõik, kas vajate täiendavat 50 müügivihjet kuus või 50 000, aitab LeadQuizzes teil kasvada.

profi uuringu logo

ProProfs Survey Maker

ProProfs Survey Maker on võimas SaaS-põhine uuringutarkvara, mis aitab spetsialistidel luua huvitavaid veebiküsitlusi, näiteks NPS, skooritud uuringud, rakendusesisesed uuringud, viktoriinid ja küsitlused.

Engagebay logo

EngageBay vormid

EngageBay Forms on lihtne, võimas ja ülim TASUTA vormi koostaja. Kõik, kes täidavad teie vormi, suunatakse automaatselt EngageBay CRM-i. Looge tundlike ja ilusate vormide loomine mõne minutiga.

Järeldus

Veebivormid ja -küsitlused on tõhusad meetodid klientide kohta veebis teabe kogumiseks. Tänu ülalnimetatud tööriistadele saate neid juba täna kasutama hakata. Loodetavasti aitab see teave teil valida tööriista, mis sobib teie konkreetsete vajadustega ja mis meeldib teile ja teie sihtrühmale..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Liked Liked