Kuidas WordPressi pistikprogramme automaatselt värskendada

automatic-update-wordpress-plugins.png

Ehkki saate ajaveebi koostada ilma ühegi loendis oleva pistikprogrammita, on tõenäoline, et peate installima vähemalt mõned neist. Olenemata sellest, kui suur olete asjatundja, võtaks mõni funktsioon nullist arendamiseks lihtsalt liiga palju teie väärtuslikku aega. Kuna seal on kümneid tuhandeid pistikprogramme, saate varem või hiljem aru, et vajate mõnda neist ajaveebis.

Ehkki pistikprogrammid on lihtsalt WordPressi laiendid ja nad ei saa töötada väljaspool CMS-i, toimivad pistikprogrammid nagu tarkvara iseseisvalt. Iga pistikprogramm on erinevalt kodeeritud, sellel on unikaalsed funktsioonid ja see vajab regulaarset värskendust.

Arendajad peaksid WordPressi pluginaid regulaarselt värskendama. Noh, vähemalt siis, kui nad hoolivad oma tootest. Mõned värskendused pakuvad teile uusi funktsioone, teised parandavad vead ja ühilduvusprobleemid, kõige olulisem on aga teadaolevate turvaaukude lappimine. Te ei tahaks, et teil oleks pistikprogrammi, mis võimaldab sissetungijatele teie saidile juurde pääseda?

Aja möödudes võib teie saidil olla kümneid pistikprogramme ja peate WordPressi pluginaid regulaarselt värskendama. Mõnel on paar korda kuus uusi värskendusi ja nende käsitsi värskendamine võib teid hulluks ajada. Kui teil on lühike kaitse, võiksite värskendada WordPressi pluginaid automaatselt.

Värskendage automaatselt kõiki WordPressi pistikprogramme

Kõigi oma WordPressi pistikprogrammide automaatse värskenduse lubamiseks peate lihtsalt sellest oma CMS-i teavitama. Ei, lõpetage arvuti ekraanil karjumine; Kahjuks oleme veel kaugel tehnoloogiast, mis meid täielikult mõistaks, seega peate vahetama suhtluskanali ja värskendama selle asemel funktsiooniph.php. Isegi kui teil pole õrna aimugi, mis see fail endast kujutab, ei peaks te muretsema. Looge varukoopia, et olla kindel, et olete kaetud.

  1. Avage fail function.php
  2. Kopeerige ja kleepige järgmine:
  3. add_filter ('auto_update_plugin', '__return_true');
  4. Salvesta muudatused

Kui soovite sama teha kõigi installitud teemadega, vajate teist filtrit, mis näeb välja praktiliselt sama:

add_filter ('auto_update_theme', '__return_true');

Selle kohta lisateabe saamiseks lugege palun kuidas seadistada WordPressis automaatsed taustavärskendused.

Pärast muudatuste salvestamist värskendab WordPress automaatselt kõiki pistikprogramme, kui allalaadimiseks on saadaval uusi versioone. Sa ei pea midagi tegema. Ehkki see võib tunduda praktiline, võib kõigi pistikprogrammide automaatse värskenduse lubamine olla ohtlik. Mõni võib teie saidi täielikult rikkuda, mõni põhjustab ühilduvusprobleeme ja teie kohandatud pistikprogrammid kirjutavad kõik tehtud üle. Seega, kui teil on selliseid pistikprogramme, mida te ei soovi automaatselt värskendada, olete huvitatud automaatsete värskenduste lubamisest ainult konkreetsete pistikprogrammide jaoks.

Valige pistikprogrammid, mida värskendatakse automaatselt

Kui soovite, et ainult mõnda pistikprogrammi värskendataks automaatselt, peaksite kasutama teist lähenemisviisi. Õnneks ei pea te seekord funktsioone kopeerima. Peate lihtsalt installima pistikprogrammi, mis eemaldab teie mured.

Lihtsate värskenduste haldur

HIND: tasuta

Rohkem kui 100 000 aktiivse installimisega on see tasuta pistikprogramm kõige populaarsem valik WordPressi automaatsete värskenduste osas. Lihtsate värskenduste haldur annab teile täieliku kontrolli WordPressi värskenduste üle, kuid me ei räägi selle artikli kõigist funktsioonidest.

Lihtsate värskenduste haldur

Huvitav osa on funktsioon, mis võimaldab teil lubada pistikprogrammide ja teemade automaatseid värskendusi. Pistikprogramm on suhteliselt lihtne ja see võimaldab teil nimekirjast pluginaid ja teemasid valida. Peate vaid valima, millised üksused peaksid ja milliseid mitte automaatselt värskendama.

Pistikprogrammi automaatsed värskendused

HIND: tasuta

Kuigi see pistikprogramm pole nii populaarne kui eelpool mainitud, on see nii lihtne kui võimalik. Pärast selle installimist ja aktiveerimist hakkavad kõik WordPressi ajaveebi pistikprogrammid värskendama automaatselt. Kui soovite seda kontrollida, minge aadressile Seadistused -> Automaatne pistikprogrammi värskendus.

Pistikprogrammi automaatsed värskendused

Seadete lehel näete kõigi olemasolevate laiendite loendit. Kontrollige lihtsalt pistikprogrammi, mida te ei soovi automaatselt värskendada. See selleks!

Kuna olete just hakanud WordPressi pistikprogramme automaatselt värskendama, on hea mõte lasta pistikprogrammil teid muudatustest e-posti teel teavitada. Seega, kui midagi läheb valesti, saate õigel ajal reageerida.

Kuidas vana versiooni tagasi saada

Mõnel juhul tekitavad värskendused teie saidil probleeme. Kuni teil on võimalus asju parandada või mõni muu lahendus leida, soovite tõenäoliselt vana versiooni tagasi. Jah, see on võimalik ja saate pöörduda tagasi iga soovitud versiooni juurde. Näitasime teile juba, kuidas seda teha, nii et vaadake, kuidas teema vana versioon või pistikprogramm oma saidile tagasi saada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Liked Liked